HİZMETLERİMİZ

IMG_7671.jpg

EĞİTİM

Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda, bulunduğu sektör ve konumu da göz önüne alınarak hazırlanan firmanıza özel eğitimlerle personelinizin gelişimi hedeflenmektedir.

Eğitimlerimizde amacımız personelinizde farkındalık yaratmak, bakış açısını değiştirmek, hatalarının ve iş kazalarının önüne geçilmesi hedeflenmektedir. 

Eğitimlerimiz ile birlikte iş güvenliğin yanısıra  iş verimliliğide artacaktır.

güzel.JPG

DANIŞMANLIK

Etkin yönetim kabiliyetimiz ve zengin danışmanlık hizmetimiz ile minimum zamanda maksimum fayda ilkemiz doğrultusunda kurumlara katma değer sağlamak en temel hedefimizdir.

iyi 24.jpg

İPLE ERİŞİM 

İple erişim ve düşüş durdurma teknikleri erişimin güç, zor olduğu ve klasik yöntemlerinin uygulanamadığı veya verimsiz kaldığı özel çalışma alanlarında tercih edilen alternatif bir çalışma yöntemidir. 

Ülkemizde "endüstriyel dağcılık" olarak da bilinen iple erişim teknisyenliği, aslında dağcılıktan tamamen farklı malzeme, teknik ve uzmanlık gerektiren, dünyada kabul görmüş özel bir meslektir

İhtiyac Duyduğunuz her anda, bugüne kadar pek çok sahada, branşta sahip olduğum tecrübe, bilgi ve birikimlerimle birlikte uzman ekibim ve markamız İBEKS ile hizmetinizdeyiz...

Alper ÖZKARAKAŞ