hakkımızda

İBEKS, 2015 yılında ülkemizde en yüksek standartlarda kurumlara ve bireylere özgün çözümler üretmek, eğitim ve gelişimlerine katkı sağlamak, firmalara muhtelif konularda danışmanlıklar gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. Bu doğrultuda, bilgi ve deneyimlerini daha çağdaş bir platformda sunmayı hedeflemiştir. Gerek eğitimlerimiz, gerekse danışmanlık hizmetimiz, her kurumun ihtiyacının belirlenmesi ile ihtiyaca özel olarak verilmekte olup, eğitmen ve danışmanlarımızın her biri kendi alanlarında deneyimli, profesyonel kariyere sahip ve derin bilgi birikimine sahip kişilerden oluşmaktadır. 

 

MİSYONUMUZ

Bilgi ve yaratıcılığa dayalı hızlı ve etkin çözümler geliştirmek, "Güvenilir", "Saygın" ve "Etik Değerlere Bağlı" bir kurum olarak, profesyonel kadromuzun bilgi, birikim ve deneyimlerini müşterilerinin taleplerini karşılayarak, gelişim ve deneyimlerine öncü olmak, çözüm üreten, yaratıcı, yenilikçi bir kurum olarak hizmet sunmaktır. 

 

VİZYONUMUZ

Müşterileri için değer yaratan, değişen ihtiyaçlarını yüzde yüz hizmet kalitesi ile sunan, bilgiye önem veren, yaratıcı bir şirket olarak kurumsal ve bireysel gelişim konusunda güvenilir, saygın, kaliteli ve çağdaş hizmet sunan şirketler arasında yer almaktır. 

 

TEMEL PRENSİBİMİZ

Sunduğu hizmetlerde "kalite", "dürüstlük", "koşulsuz müşteri memnuniyeti" ve "iş etiği" İBEKS'in temel ilkeleridir.

SERTİFİKALARIMIZ

TAKIMIMIZ

İple Erişim ( Endüstriyel Dağcılık) Uzmanı
 

1976 Konya doğumlu olan Alper Özkarakaş Akdeniz üniversitesi Tek. Bil. M. Y. O Kontrol Sistemleri Teknolojisi ve Akdeniz Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Y.O. mezunudur.

 

1996 yılında dağcılık ve kaya tırmanışı sporuna başladı.

 

Doğa sporları konusunda birçok branşta rehber ve eğitmenlik yapan Alper Özkarakaş 2000 yılında Endüstriyel Dağcılık alanında çalışmalara başlamıştır. şuan SPRAT ( The Society of Professional Rope Access Technicians)  Level 3 belgesine sahip İple Erişim teknisyenidir.

 

  • Facebook Sosyal Simge

Ofis Yöneticisi
Jeoloji Mühendisi


1991 Malatya doğumlu olan Alper Karadeniz Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü mezunudur.

Ofis idari işleri yöneten Alper aynı zamanda projelerde Jeolojik açıdan danışmanlıkta yapmaktadır.

  • Facebook Sosyal Simge

Alper Özkarakaş

Sadık Alper 
Bayram

İhtiyac Duyduğunuz her anda, bugüne kadar pek çok sahada, branşta sahip olduğum tecrübe, bilgi ve birikimlerimle birlikte uzman ekibim ve markamız İBEKS ile hizmetinizdeyiz...

 

Alper ÖZKARAKAŞ